Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."

Nasi uczniowie są wspaniali.

Pandemia zamknęła nam szkoły, lecz nie zamknęła naszych serc.

Każdy gra jak potrafi. Jedni wrzucają do puszek, inni zasilają konto WOŚP wysyłając sms-y, jeszcze inni postanowili zostać wolontariuszami. Taki pozytywny przykład daje DOMINIKA Skórka – uczennica klasy 3 Technikum Informatycznego.

Jeszcze przed finałem założyła swoją eSkarbonkę WOŚP. Każdy mógł na nią wpłacać, wystarczyło posiadać link. W dniu finału Dominika zbierała pieniążki w terenie.  Dominika wyznała, że początek dnia był pełen obaw, że wróci z pustą puszką. Jak twierdzi na ulicach mijała więcej wolontariuszy niż przechodniów. No ale przecież liczy się gest, dobre serce i inicjatywa. Nie było jednak tak żle , wątpliwości szybko się rozwiały. Okazało się, że „ludzi dobrej woli jest więcej”. Dominika zebrała 710,32 złotych.

A jaka satysfakcja. Tak bo najważniejsze jest serce. I umiejętność dzielenia się nim z drugim człowiekiem. No i jeszcze coś. Ubiór, w jakim kwestowała Dominika.

Nie , nie, to nie przebranie.

Dominika ma bardzo interesujące hobby. To airsoft/asg. Jest to sport bardzo podobny do paintball’a. Jest członkinią Stowarzyszenia Proobronnego „Amor Patriare”, którego głównym celem jest krzewienie świadomości narodowej i kulturowej oraz szkolenie z zakresu szeroko pojętej wojskowości i obronności Państwa.

Postawa godna naśladowania. Gratuluję.

 

Dyrektor Szkoły

Ppłk Danuta Augustyniak