VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
Rynek ekonomiczny nieustannie się zmienia, a od kandydatów na różne stanowiska oczekuje się coraz większej samodzielności i umiejętności zarządzania swoją karierą. Najbardziej cenni z nich to ci, którzy są świadomi korzyści płynących z bieżącego doskonalenia swoich zdolności zawodowych, a w razie konieczności – z przekwalifikowania się. Aby zdobyć odpowiednie kwalifikacje w stosunkowo krótkim czasie, warto zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną proponowaną przez Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie. Kursy fryzjerskie to najszybsze i najbardziej efektywne sposoby dostosowania się do rosnących wymagań konsumentów i rynku pracy. Plan zajęć jest tak skonstruowany, aby każdy słuchacz nauczył się jak największej samodzielności w zawodzie. Zainteresowani kursanci przechodzą część teoretyczną i praktyczną. Opracowany program jest ciekawy i zawiera najważniejsze zagadnienia. W czasie kursów fryzjerskich uczą się m.in.: strzyżenia włosów, wykonywania wielu nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych, stylizacji fryzur, a także zasad zarządzania zakładem fryzjerskim oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Studium fryzjerskie przygotowują do profesjonalnego i kompleksowego wykonywania najbardziej popularnych usług. Warszawa jest idealnym miejscem, by stworzyć własny biznes, do czego także przygotowuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Jeśli marzysz o tym, aby zdobyć odpowiednie wykształcenie w zawodzie fryzjera, zapisz się do naszej szkoły fryzjerskiej w Warszawie. Zaskocz przyszłego pracodawcę swoimi umiejętnościami!

KURS KWALIFIKACYJNY

Wśród proponowanych przez nas w Warszawie kursów fryzjerskich wyróżnia się kurs kwalifikacyjny, dzięki któremu można zdobyć nowy zawód. Fryzjer to profesja poszukiwana na rynku pracy. Uczestnictwo w specjalistycznych kursach fryzjerskich może zapewnić znalezienie pracy w krótszym czasie. Ich ukończenie umożliwia pracę w salonach fryzjerskich oraz w każdej branży, która związana jest ze stylizacją fryzur.
 
Zawód: Technik usług fryzjerskich 514105
 
Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe:
  • A.19 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich
  • A.23 Projektowanie fryzur
 
 
Aby uczestniczyć w kursie i uzyskać zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz świadectwo z kwalifikacji, wystarczy mieć ukończone gimnazjum lub ośmioletnią szkołę podstawową.
 
Tytuł technika usług fryzjerskich uzyskuje się po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminów z 2 kwalifikacji A.19 i A.23 (jeśli ma się średnie wykształcenie).
 
Osoby, które nie posiadają wykształcenia średniego, a uczestniczą w kursie, mogą jednocześnie uczyć się w szkole średniej.

 
Ramowy plan kursu fryzjerskiego:
LP Nazwa zajęć edukacyjnych

Wymiar godzin zajęć

edukacyjnych

I Efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów
1 Podstawy działalności gospodarczej 20
2 Język angielski zawodowy 30
3 Podstawy komunikacji społecznej 20
II Efekty kształcenia właściwe dla kwalifikacji A.19. Wykonywanie zabiegów fryzjerskich
4 Organizacja salonu fryzjerskiego 20
5 Podstawy fryzjerstwa 60
6 Techniki fryzjerskie 120
7 Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów 80
8 Strzyżenie, formowanie fryzur i ondulacja włosów 168
9 Koloryzacja włosów 150
III Efekty kształcenia właściwe dla kwalifikacji A.23. Projektowanie fryzur
10 Wykonywanie projektów fryzur 100
11 Wizualizacja we fryzjerstwie 110
  Razem 878
 


Cennik:
- kurs trwający 18 miesięcy - 200 zł miesiąc

Jeśli jesteś zainteresowany kursem w Policealnej Szkole Kosmetycznej, skontaktuj się z nami telefonicznie – (22) 619 32 25, (22) 870 00 01 lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji można także uzyskać osobiście – w sekretariacie szkoły przy ul. Kaleńskiej.